Támogatás a gyermekpszichiátriának
Új fejlesztőeszközök, játékok segítik a gyógyítást a Kenézy Gyula Egyetemi Kórház gyermekpszichiátriáján. Az eszközöket abból a mintegy másfél millió forintból vásárolták, amelyet Nagy Sándor vállalkozó ajánlott fel az intézménynek.
Rotary adomány a beteg gyerekeknek
Készségfejlesztő játékokat és papucsokat ajándékozott a Debreceni Egyetem Gyermekgyógyászati Klinikájának, valamint a Kenézy Gyula Egyetemi Kórház Gyermekpszichiátriai Osztályának a Rotary Club debreceni szervezete.
Betegbiztonság és minőségi képzés
Magyarországon egyedülálló értékelési módszert vezetett be a szakorvosjelöltek képzésében a DE Kenézy Gyula Egyetemi Kórház Radiológiája. Az úgynevezett peer-review-t sikerrel mutatták be az Európai Radiológiai Kongresszuson is.
Feloldották a tilalmat
Péntektől a Klinikai Központban is lehet látogatni, megszűnt az influenzajárvány miatt január 25-én elrendelt részleges látogatási tilalom. A Kenézy Gyula Egyetemi Kórházban már korábban feloldották a rendelkezést.
A kórházban keddtől lehet látogatni
Március 5-én feloldják a látogatási tilalmat a Debreceni Egyetem Kenézy Gyula Egyetemi Kórházban. A Klinikai Központban viszont egyelőre érvényben marad a több egységet érintő részleges tilalom.
24 jan
Látogatási tilalom
Részleges látogatási tilalmat rendeltek el a Debreceni Egyetem Klinikai Központjában az influenzajárvány miatt. A DE Kenézy Gyula Egyetemi Kórházban továbbra is teljes látogatási tilalom van érvényben.
21 jan
Látogatási tilalom a kórházban
Teljes látogatási tilalom van a Debreceni Egyetem Kenézy Gyula Egyetemi Kórházában, az influenzaszerű megbetegedéssel orvoshoz fordulók számának emelkedése miatt. A Klinikai Központban egyelőre nem vezettek be korlátozást.
08 jan
Csillagokkal értékelt biztonság
Négycsillagos minősítést kapott a Debreceni Egyetem Kenézy Gyula Egyetemi Kórház Központi Radiológiai Diagnosztikai osztálya az ott alkalmazott sugárvédelmi megoldások alapján. Az intézmény speciális részlege az elismerést Magyarországon egyedüliként szerezte meg az állami szolgáltatók között.
Festmények a betegeknek
Műalkotásokkal teszik otthonosabbá a kórtermeket a DE Kenézy Gyula Egyetemi Kórház Szülészeti és Nőgyógyászati Osztályán. A képeket egy élményfestést oktató tanodától kapta ajándékba az intézmény.
Kenézy Gyulára emlékeztek
A Debreceni Egyetem Kenézy Gyula Egyetemi Kórház névadójának életműve előtt tisztelegtek kedden az intézményben. A résztvevők felidézték Kenézy munkásságát, életének fontos állomásait.